сите категории
EN
Складирање

Дома> Производи > Складирање

Складирање

Магацински простор: 270,000 SF

CN: Централно складиште во Шенжен, складиште во Гуангжу, складиште Донггуан, складиште во Шангај, складиште Нингбо, складиште Јиву, складиште Xiamen, складиште Фужоу, складиште во Кингдао, складиште Чангша, складиште во Ченгду, терминал во Хонгконг
САД: LA Warehouse, NY Warehouse
ОК: Лондон магацин

Голем магацински простор и висока оперативна ефикасност.
Независен систем за складирање, ефикасно сортирање и складирање.
24 часа безбедност, со висока безбедност
Научен WMS за олеснување и забрзување на операцијата
Професионални и сигурни магацински оператори
Нарачајте ја површината однапред и оставете го складиштето во рок од 24 часа

ААА
707a0c7f-ce9c-437c-84f5-9e12539433ca
фабрика-1137992_1920 година
инвентар
логистика-852936_1920 година
згрижување на луѓе за складиште-логистика
згрижување на луѓе за складиште-логистика
wms_industriesnew
млада-азиска-деловна жена-менаџер-носење-маска за лице-магацин-користење-дигитален-таблет-проверка-инвентар