сите категории
EN
Воздушен товар

Дома> Производи > Воздушен товар

Воздушен товар

FriendShip се фокусира на услугата за воздушен превоз на Амазон FBA веќе 10 години, обезбедуваме директен лет за Кина / Хонг Конг, Кина до САД, Калифорнија, ОК, Дејвид. Клиентите ќе добијат двојно царинење, платена/неплатена давачка, ветено транзитно време, 100% компензација во случај на било каква штета или загуба.

100+ соработуван камион

Со повеќе од 100 партнери во Кина во близина на повеќето големи производствени области како што се Јиву, Нингбо, Ксијаман, Донггуан, Гуангжу, му овозможува на FriendShip да ја подигне стоката без никакви одложувања, заштедувајќи просечно 1-3 дена на почетокот. Обезбедуваме директни летови од Пекинг/ Шангај/ Шенжен/ Чангша/ Хонг Конг итн. Три летови секоја недела, осигурувајќи се дека секоја пратка може да ги достигне најраните неделни летови. Како агент од класа А на China International Airlines и China Southern Airlines, заштедивме просечно 15% од авионскиот товар за нашите клиенти.

Опсег на чувствителни стоки: батерија, полнач, залихи за возрасни, електричен велосипед, електричен скутер, рамнотежен автомобил, мобилен телефон, имитација на картичка, итн., Ве молиме консултирајте се со нашиот продажен претставник за конкретни детали.

Експрес воздух
ПРЕВОЗНИКROUTEPODPOAОТСЕЧЕНДАТУМ НА ПЛОДЕЊЕВОЗДУХ Т/ТD2D T/TПредност
CK/MU/CZ/CA/Шангај / Пекинг / Хонгконг / Женгжу / ХефеиЛАКС/ЏФКСекојдневноСекој ден17-9Прелистување пред пристигнување (PAC), лет без престан, приоритетно преземање на аеродром
Стандарден воздух
ПРЕВОЗНИКROUTEPODPOAОТСЕЧЕНДАТУМ НА ПЛОДЕЊЕВОЗДУХ Т/ТD2D T/TПредност
AA/UA/KE/MU/Шангај / Пекинг / Хонгконг / Женгжу / ХефеиЛАКС/ЏФКСекојдневноСекој ден1-310-13
UPS/DHL
ПРЕВОЗНИКROUTEPODPOAОТСЕЧЕНДАТУМ НА ПЛОДЕЊЕВОЗДУХ Т/ТD2D T/TПредност
UPS-отUPS SaverШангај//Шенжен/Гуангжу/ХонгконгЛАКС/ЏФКСекојдневноСекој ден13-5Непрекинат лет, без стој во линија, подготвителна дозвола
UPS-отUPS-от забрзанШангај//Шенжен/Гуангжу/ХонгконгLAX/JFK/YVR(CA)СекојдневноСекој ден15-7Рентабилно
DHLDHL InternationalШангај//Шенжен/Гуангжу/ХонгконгСекојдневноСекој ден13-5Достапни се чувствителни производи
про1-1
авион-749539_1920 година
патување-1038110_1920 година
aer-lingus-2123989_1920 година
ербас-122996_1920 година
авиони-5452446_1920 година
модел-авиони-1566822_1920 година
авион-330487_1920 нов
сила

Зошто да не изберете